NHL: a Vancouvernek végül sikerült, drámai ráadásban kiverte a címvédőt

2011.04.27. 07:09
A Vancouver Canucks 2–1-re győzött a ráadásban a Chicago Blackhawks ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportjának negyeddöntőjében, és ezzel 4–3-ra megnyerte az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcot. A vancouveriek 3–0-ra is vezettek a címvédő elleni párharcban, de végül csak a mindent eldöntő meccs hosszabbításában diadalmaskodtak.

A Philadelphia Flyers 5–2-re elintézte a Buffalo Sabrest hazai pályán, így szintén a hetedik meccsen harcolta ki az elődöntőbe kerülést a Keleti főcsoportban. A Montreal Canadiens egyenlített a Boston Bruins elleni párharcban.

A részletekről itt olvashat.

NHL, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, NEGYEDDÖNTŐ
Vancouver Canucks–Chicago Blackhawks 2–1 – hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–3, a Vancouver javára
KELETI FŐCSOPORT, NEGYEDDÖNTŐ
Montreal Canadiens–Boston Bruins 2–1
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–3
Philadelphia Flyers–Buffalo Sabres 5–2
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–3, a Philadelphia javára