Arsenal: Gervinho bokasérülés miatt egy hónapra kidőlt

Vágólapra másolva!
2012.10.31. 10:26
Címkék
Angol sajtóhírek szerint az Arsenal elefántcsontparti labdarúgója, Gervinho egy hónapos pihenőre kényszerül, mivel a Queens Park Rangers elleni bajnokin bokasérülést szenvedett.

A 25 esztendős támadó az Arsenal által 1–0-ra megnyert találkozón csereként lépett pályára, de mindössze tíz perc után hordágyon kellett lehozni bokafájdalmai miatt.

A vizsgálatok alapján Gervinho csaknem négy hétig lesz harcképtelen, így többek között a Manchester United és a Tottenham elleni rangadókon sem léphet pályára.

Gervinho („ismertebb” nevén Gervais Lombe Yao Kouassi) ebben az idényben tizenegy meccsen ötször volt eredményes az „ágyúsok” mezében.

Legfrissebb hírek

Erre vártunk! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
4 perce

Az egymás elleni rangadók dönthetnek a bajnoki címről

Labdarúgó NB I
5 perce

„Donnarummának elképesztő védései voltak” – a harmadik angol gólt szerző Ezri Konsa a PSG remeklő kapusáról

Bajnokok Ligája
6 órája

Szerdai sportműsor: Real Madrid–Arsenal, Inter–Bayern a BL-ben

Minden más foci
6 órája

Flick: Egy lépéssel közelebb, de a végétől még messze vagyunk

Bajnokok Ligája
6 órája

Olvasóink szerint a Fradi az NB I esélyese; Lévai Levente feljebb szeretne lépni

E-újság
6 órája

Nagyot küzdött az Aston Villa, ám nem tudta megfordítani a PSG elleni BL-párharcot

Bajnokok Ligája
7 órája

Guirassy triplázott a Barcelona ellen, de ez is kevés volt a Dortmund továbbjutásához

Bajnokok Ligája
7 órája
Ezek is érdekelhetik