Bajnokok Ligája: Messi négyet lőtt az Arsenalnak, a Barca elődöntős

2010.04.06. 22:39
A Barcelona Lionel Messi négy góljával hazai pályán 4–1-re nyert az Arsenal ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így 6–3-as összesítéssel a legjobb négy közé jutott.

A mérkőzés elején az Arsenal szerezte meg a vezetést Nicklas Bendtner révén, ám Messi még az első félidőben berámolt három gólt a londoniak kapujába, majd a mérkőzés végén negyedik találatával végleg eldöntötte a továbbjutást. A katalánok az elődöntőben az Interrel játszanak. A mérkőzés elején az Arsenal szerezte meg a vezetést Nicklas Bendtner révén, ám Messi még az első félidőben berámolt három gólt a londoniak kapujába, majd a mérkőzés végén negyedik találatával végleg eldöntötte a továbbjutást. A katalánok az elődöntőben az Interrel játszanak.

Az összecsapásról itt olvashatja cikkünket!

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Barcelona (spanyol)–Arsenal (angol) 4–1 (Messi 21., 37., 42., 88., ill. Bendtner 18.)
Továbbjutott: a Barcelona, 6–3-as összesítéssel