Női röplabda Extraliga: a BSE lesz a Vasas ellenfele a döntőben

2011.03.21. 19:51
A Vasas után a BSE jutott be az élvonalbeli női röplabda-bajnokság, az Extraliga fináléjába, miután az elődöntő negyedik felvonásán három szettben nyert az Újpest vendégeként.

Az egyik fél harmadik nyert mérkőzéséig tartó párharcot a BSE 3–1-re nyerte meg. A Vasas elleni finálé első felvonását április tizedikén játsszák az érintettek.

NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
ÚJPESTI TE–BSE-FCSM 0:3 (–16, –23, –23)
Megyeri út, 300 néző. V: ifj. Szabó P., Adler
UTE: Papizsanszka 4, KOVÁCS T. 9, Dambendzet 11, Battlay 2, VÁRHEGYI 8, Kapuvári 14. Cs: Ancsin I. (liberó), Szombathelyi K., Lutter E. Edző: Farkas Mihály
BSE: Gudmann 1, Sándor R. 17, Tóthné 8, Kötél D. 7, HORVÁTH A. 14, Hackl 1. Cs: Tóth A. (liberó), Kolada. Edző: Hollósy László
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 6:8, 11:15, 13:19, 15:23. 2. játszma: 6:8, 12:12, 16:15, 21:20, 23:23. 3. játszma: 8:5, 10:11, 14:16, 15:18, 20:23
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 a BSE javára
Farkas Mihály: – Gratulálok a BSE-nek a döntőbe jutáshoz, ott a helyük.
Hollósy László: – Ma végleg bebizonyítottuk, hogy nem egyszemélyes a csapatunk, mert mindenki hozzátette azt a meccshez, amit elvárok tőle.