Női röplabda Extraliga: a MÁV Előre otthonában is nyert a Gödöllő

2010.04.19. 20:32
A női röplabda Extraliga harmadik helyéért zajló párharcának második mérkőzésén a Gödöllő idegenben is legyőzte a MÁV Előre SC-t. A párharc az egyik csapat harmadik győzelméig tart.

A fehérvári fiatalok az első szettben meglepték ellenfelüket, majd a folytatás már a sokkal rutinosabb gödöllőiekről szólt.

A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a harmadik játszmában, 6–5-ös hazai vezetésnél Tálas Zsuzsanna bokasérülés miatt kénytelen volt kiállni, ezzel, pedig megbomlott az addig egységes MÁV Előre játéka.

NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA, RÁJÁTSZÁS A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
MÁV ELŐRE SC-TEVA-GÖDÖLLŐI RC 1:3 (20, –11, –15, –18)
Székesfehérvár, 200 néző. V: Csikós Z., Nagy L.
MÁV ELŐRE: Zsoldos 5, PAPP D. 7, Tálas 6, VACSI 19, Pintér Zs. 2, Dzunic 5. Cs: Deli-Germann (liberó), Rivnyák, Borsos 4, Molnár H. 1. Edző: Fésűs Irén
GÖDÖLLŐ: Kriegel O. 4, SZÉLES 16, Borlai 4, BAJÁRINÉ 22, CSENGERI 9, Németh Zs. 6. Cs: DEMÉNÉ (liberó), Berze, Hajdú, Nagy Sz. Edző: Deme Gábor
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 5–3, 11–8, 18–13, 22–17. 2. játszma: 1–6, 6–12, 7–19, 11–23. 3. játszma: 0–4, 6–5, 9–10, 13–18, 15–22. 4. játszma: 4–3, 6–7, 9–10, 11–19, 13–23

Fésűs Irén: – Sporttörténelmet írtunk, nagyon büszke és boldog vagyok!
Deme Gábor: – Az első szettet végigaludtuk, utána elkezdtünk játszani, úgy érzem megérdemelten nyertünk.
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–0, a TEVA-Gödöllői RC javára