F1: a Mercedes is ismertette autóbemutatója időpontját

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.01.30. 12:17
null
Február 13-án érkezik Hamilton 2019-es autója (Fotó: AFP)
Február 13-án rántja le a leplet a Mercedes 2019-es autójáról. A bemutató helyszíne a korábbi évekhez hasonlóan Silverstone lesz, azonban ezúttal nem vehetnek részt rajta a szurkolók és a média képviselői.

 

Az első kollektív téli teszt előtti héten, február 13-án mutatja meg a nagyvilágnakLewis Hamilton és Valtteri Bottas 2019-es autóját a címvédő Mercedes-istálló. A négykerekű teljes neve Mercedes-AMG F1 W10 EQ Power+ lett, az első bejáratásra a silverstone-i pályán kerül sor.

Nem kevés teher van a német istálló vállán, ugyanis ha 2019-ben sem talál legyőzőre, beállítja a Ferrari 1999 és 2004 között rekordját, amikor sorozatban hatszor sikerült elhódítania a konstruktőri világbajnoki címet.

Az első autóbemutatóra február 11-én kerül sor, amikor is a Toro Rosso mutatja meg 2019-es gépét a hivatalos honlapján. Az első téli teszt egy héttel később kezdődik Barcelonában.

2019-ES CSAPATBEMUTATÓK
CSAPAT
DÁTUM
MERCEDES
Február 13.
FERRARIFebruár 15.
RED BULL
RENAULTFebruár 12.
HAAS
MCLARENFebruár 14.
RACING POINT F1Február 13.
SAUBERFebruár 18.
TORO ROSSOFebruár 11.
WILLIAMS

 

Legfrissebb hírek

„Pokoli küzdelem lesz magunk mögött tartani Piastrit" – a Red Bull taktikája bevált, de mit hoz a verseny?

F1
4 órája

„Agyátültetésre van szükségem” – Hamilton továbbra is szenved az időmérőn a Ferrarival

F1
5 órája

„Cserben hagytam magamat. Cserben hagytam a csapatot” – Norris idiótának érzi magát

F1
6 órája

Verstappen a pole pozícióban, Norris a falban zárta a dzsiddai időmérőt

F1
10 órája

A McLaren óriási fölényben a szaúdi időmérő előtt; Hamilton a top 10-en kívül

F1
13 órája

„Sok hátránya van Verstappennek" – az Aston Martinnál és a Mercedesnél sincs hely a holland számára?

F1
16 órája

Hamilton nem tudja, képes lesz-e bejutni a Q3-ba; Leclerc szerint bármi lehetséges Dzsiddában

F1
2025.04.18. 23:33

Norris vezérletével a McLaren kettőse az élen; Cunoda összetörte a Red Bullt a második szaúdi edzésen

F1
2025.04.18. 18:35
Ezek is érdekelhetik