F1: a Mercedes újsághirdetésben keres pilótát

Vágólapra másolva!
2016.12.07. 17:27
A Mercedes-istálló újsághirdetésben keres pilótát Nico Rosberg helyére. A hirdetés a brit Autosport magazin csütörtökön megjelenő számában lesz olvasható, de a lap már szerdán feltette a Facebook-oldalára. Poénnak sem rossz.

Ha valaki még nem tudná, pilótát keres a Mercedes F1-es csapata.

Toto Wolffék biztosra mennek. A hirdetésben leírták, hogy üresedés történt, mi a pilóta feladata.

„Az utazó csapat tagjaként az lesz a feladatod, hogy üzemeltess egy F1-es autót pályaeseményeken, mint demók, tesztek és nagydíjak. Motiváltnak kell lenned, erős vággyal a sikerre és elkötelezettséggel a csapatmunkára. Ideális esetben a pályán elért eredményeid minősítik, hogy jó vagy kormányzásban, fékezésben és legfőképpen gyorsulásban. Az FIA szuperlicenc birtoklása előnyt jelent.”

A Mercedes elvárja a jó kommunikációs készséget az autóról való visszajelzések miatt. Türelmet kér a sajtóesemények kezeléséhez és jó szemet az ellenfelek gyengéinek feltérképezéséhez.

Amit a Mercedes kínál, az a jó közösség, jelentős bónusz, életbiztosítás, egészségügyi ellátás, céges autó, konditerem és étkezési támogatás.

Legfrissebb hírek

A Red Bull fehérbe öltözött a Japán Nagydíjra – képek

F1
15 órája

Kivirágzott a Haas – az amerikaiak egyedi festéssel készülnek Szuzukára – képek

F1
2025.03.31. 12:35

Cunoda azonnal dobogóra állna a Red Bull-lal a Japán Nagydíjon

F1
2025.03.30. 14:30

Banki ügyintézőből az F1 mókamestere – Eddie Jordan története

F1
2025.03.30. 10:19

A Ferrari jelentős fejlesztési csomaggal készül a Bahreini GP-re – sajtóhír

F1
2025.03.29. 16:37

Cunoda be fogja fejezni az idényt a Red Bullban – Marko

F1
2025.03.29. 12:06

„Tudjuk, hogy nem boldog" – Marko elismerte, hogy Verstappen nem örül a Red Bull döntésének

F1
2025.03.28. 13:08

„Gyermekkori álmom volt, hogy a Red Bull versenyzője legyek” – Lawson reagált a leváltására

F1
2025.03.27. 22:14
Ezek is érdekelhetik