Jégkorong: Széligék túlórás vereséget szenvedtek Ukrajnától

2011.04.12. 21:24
Felkészülési mérkőzésen a magyar jégkorong-válogatott a káposztásmegyeri jégcsarnokban 3–2-es, túlórás vereséget szenvedett Ukrajnától. Legjobbjaink az első harmad közepén kevesebb, mint két perc alatt kétgólos előnyre tettek szert, de az ellenfél egalizált, majd a hosszabbítás harmadik percében emberelőnyös góllal a győzelmet is megszerezte. Folytatás holnap Dunaújvárosban, a vb-hangolás utolsó állomásán.

Részleteket itt olvashat!Részleteket itt olvashat!

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MAGYARORSZÁG–UKRAJNA 2–3 – h.u. (2–1, 0–0, 0–1, 0–1)
Budapest, Káposztásmegyer, Jégpalota. 1000 néző. Vezette: Babic, Nagy A., Soós
MAGYARORSZÁG: Szuper (Bálizs) – Tokaji, Szélig, Sofron, Vas M., Ladányi – Sille, Orbán, Palkovics, Nagy G., Vas J. – Hegyi Á., Pozsgai, Kovács Cs., Bartalis, Kóger – Svasznek, Láda B., Holéczy, Galanisz, Magosi. Szövetségi kapitány: Ted Sator
UKRAJNA: Szimcsuk – Pobjedonoszcev, Ljutkevics, Materuhin, Safarenko, Cirul – Osztrusko, Navarenko, Mihnov, Kaszjancsuk, Sahrajcsuk – Ljaszkovszkij, Szrjubko, Nimenko, Gnidenko, Iszajenko – Ladigin, Kljmentiev, Donika, Karaulscsuk, Blagoj. Szövetségi kapitány: Dave Lewis
Gólszerző: 7:49 Ladányi (Vas M., Hegyi Á., 1–0), 9:23 Pozsgai (Bartalis, Kovács Cs. – ee., 2–0), 16:00 Safarenko (Ljutkevics, Pobjedonoszcev – ee., 2–1), 46:23 Donika (Karaulscsuk, Blagoj, 2–2), 62:27 Safarenko (Materuhin, Kljmentiev, 2–3)
Kiállítások: 17 + 20 perces fegyelmi (Bartalis), ill. 8 perc + 10 perces fegyelmi (Cirul)