Női kézi: BL-topcsapatok érdeklődnek Tomori iránt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.01.27. 17:22
Szezon végén lejár a szerződése Tomori Zsuzsannának az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatánál. A magyar válogatott átlövőt megtartaná a Fradi, de a Bajnokok Ligája topcsapatai is érdeklődnek iránta, a sorsa heteken belül eldőlhet.

„Tomorinak év végén lejár a szerződése, meghallgattuk a Fradi hosszabbítási ajánlatát, mint ahogy a többi érdeklődőt is. Konkrét neveket nem mondanék, de a Bajnokok Ligája topcsapatai hívják, a döntés már a játékos kezében van. Azt hiszem, néhány héten belül eldől a sorsa, mindenkinek ez az érdeke" – mondta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Tomori menedzsere, Szörnyi Attila.

Tomori 2010 óta erősíti a Fradit, ezalatt két KEK-et nyert Elek Gábor együttesével.

 

Legfrissebb hírek

Elek Gábor visszatért a Népligetbe, az FTC felülmúlta az Esztergomot a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
5 órája

Elkészült a női kézilabda BL-negyeddöntő pontos menetrendje, mutatjuk, mikor játszik az ETO és az FTC

Kézilabda
2025.03.31. 22:06

Ezúttal elmaradt a meglepetés, az FTC kiütötte a Debrecent

Kézilabda
2025.03.29. 19:25

„A stresszel volt a legnagyobb harcom, amiben már kezdtem alulmaradni” – Elek Gábor arról, hogy miért távozott az FTC-től

Kézilabda
2025.03.25. 11:04

Janurik Kinga 53 százalékkal védett, nyert az FTC Kisvárdán

Kézilabda
2025.03.22. 20:01

Nem okozott gondot a tabellautolsó a Ferencvárosnak a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.03.18. 19:19

Női kézilabda NB I: a második félidőben már nem hagyott kérdést az FTC; az MKC most legyőzte a Budaörsöt

Kézilabda
2025.03.14. 20:07

Matthäus: A Bayern München Németország első számú csapata; Tomori: A legvégén eksztázisba kerültünk

E-újság
2025.03.03. 23:30
Ezek is érdekelhetik