Női kosárlabda MK: két ponttal nyert a Ferencváros Szekszárdon

2011.02.01. 20:50
A Ferencváros 82–80-ra nyert a Szekszárd otthonában, ezzel bejutott a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjébe, ahol a Sopron lesz az ellenfele.
NŐI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
Atomerőmű-KSC Szekszárd–Nanette-FTC 80–82 (11–22, 26–18, 17–23, 26–19)
Szekszárd, 100 néző. V: Kapitány G., Márton L.
Szekszárd: Medgyessy 6/3, Demeter 6, SZEMERÉDI 19/6, Vincze A. 7, Jevtusenko 2. Csere: VINCZE V. 11, Tamis, SZAVERCSENKO 17/3, TURCSINOVICS 12. Edző: Ujhelyi Gábor
Ferencváros: DARIDA 13/6, Ruják 11, SZLIMÁK 16/6, HEGEDŰS R. 19/9, Turóczi 4. Csere: RUSSAI 15/9, Reiner 2, Fülöp 2. Edző: Farkas Sándor.
Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–12, 15. p.: 19–28, 25. p.: 45–52, 35. p.: 66–72.
Ujhelyi Gábor: – Ilyen a csapatunk. Egy mérkőzésen belül is hullámzó a teljesítményünk. Nem tudunk kellően összpontosítani.
Farkas Sándor: – Mindkét félidőt jól kezdtük, aztán azt hittük, hogy ennyi is elég az üdvösséghez. Végül ismét Darida Csilla triplája kellett a győzelemhez.
Szekszárd: Medgyessy 6/3, Demeter 6, SZEMERÉDI 19/6, Vincze A. 7, Jevtusenko 2. Csere: VINCZE V. 11,  Tamis, SZAVERCSENKO 17/3, TURCSINOVICS 12. Edző: Ujhelyi Gábor