Női kosárlabda NB I: magabiztos sikerével alapszakasz-harmadik a Győr

2011.03.12. 17:03
A női kosárlabda NB I 24. fordulójában a Győr húszpontos győzelmet aratott hazai pályán a Ferencváros ellen, ezzel a harmadik helyen zárta az alapszakaszt.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
24. FORDULÓ
SEAT LAMI-VÉD GYŐR–NANETTE-FTC 80–60 (16–16, 23–12, 19–17, 22–15)
Győr, 300 néző. V: Bognár T., Jakab L.
GYŐR:Englert 2, CARSON 24/12, Simon 4, KUBLINA 20/9, Hollingsworth 6. Cs: KOVÁCS K. 12/3, Djelmis 2, Semsei, Horváth Zs. 6, Vida 4. Edző: Tapodi Péter
FTC: DARIDA 17/6, Szlimák 8, RUJÁK 13, Turóczi 2, Russai 5/3. Cs: Hegedűs R. 3/3, Somogyi 4, Reiner 2, Fülöp 2, Kiss G. 4. Edző: Farkas Sándor
Az eredmény alakulása. 6. p.: 10–10. 14. p.: 23–19. 23. p.: 42–38. 33. p.: 63–47. 38. p.: 76–55
Tapodi Péter: – A mérkőzésen nagyon kevés periódusban játszottunk a megfelelő ritmusban. Gratulálok csapatomnak az alapszakasz harmadik helyéhez, melyet minimum szeretnénk megőrizni a playoffban is, de bravúrokra is készülünk.
Farkas Sándor: – Több meghatározó játékosom betegen, lázasan szerepelt a mérkőzésen, ráadásul Hegedűs Rita korai sérülése az egyébként is sokkal erősebb Győr ellen már sok volt.