Felkészülés: kétgólos Haladás-siker a jótékonysági mérkőzésen

2011.07.01. 19:50
A labdarúgó NB I rajtjára készülő Szombathelyi Haladás 2x30 perces mérkőzésen 3–1-re győzött a Gyöngyöshermán-Szentkirály otthonában – tudósít a haladasfc.nyugat.hu.

A 21. percben Szarka Zoltán játékvezető kezezés miatt büntetőt ítélt a Haladás javára: Simon Attila állt a labda mögé, és magabiztosan a bal sarokba lőtt. Két perc múlva Kopácsi Sándor 25 méteres szabadrúgásgóllal egyenlített.

A fordulás után a 47. percben Farkas pontos beadásába csak bele kellett tennie a fejét az érkező Skribának (1–2), míg két perccel a lefújás előtt Ugrai átlövéssel állította be a végeredményt (1–3).

A Gácsi Péter emléke előtt adózó csapatok mérkőzését 250 néző tekintette meg.