Győr: még nem dolgozott az NB I-ben az ETO új vezetőedzője

Vágólapra másolva!
2015.05.21. 08:28
A győri élvonalbeli labdarúgócsapat NB III-as indulási jogát átvevő ETO Futsal Kft. ügyvezetője, Drucskó Zoltán a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában a leendő vezetőedzőről és az utánpótláskorú játékosok helyzetéről is szót ejtett.

Drucskó elmondta, a következő idényben a harmadosztályban induló együttes vezetőedzője győri kötődésű szakember lesz, aki még nem dolgozott az NB I-ben. A sportvezető ennél többet nem szeretett volna elárulni az új tréner személyével kapcsolatban, ám kijelentésével gyakorlatilag elismerte, hogy Miriuta László távozik posztjáról.Miriuta László távozik posztjáról.

Az ETO Futsal Kft. ügyvezetője úgy véli, az utánpótláskorú játékosok nyolcvan-kilencven százalékát sikerül maradásra bírni. Drucskó hozzátette, akik mégis elhagyják a csapatot, azok nem Magyarországon, hanem külföldön folytatják a pályafutásukat.

Legfrissebb hírek

NB III: kinevezték az FC Sopron új vezetőedzőjét

Labdarúgó NB II
19 órája

NB III: iksz a kécskei rangadón; egy meccs elmaradt; nőtt a Nagykanizsa előnye

Labdarúgó NB II
2025.03.30. 21:01

A várostól kért kölcsönt, hogy gond nélkül befejezhesse az idényt a PMFC

Labdarúgó NB II
2025.03.29. 09:58

Női NB I: nyert, és élre állt a Győr

Labdarúgó NB I
2025.03.24. 22:47

NB III: rangadót nyert a DEAC és a Nagykanizsa, Olalekan Ibrahim betalált a Fradi II-ben

Labdarúgó NB II
2025.03.22. 18:48

NB III: edzőváltás történt Csepelen, amely egyelőre nem jött be

Labdarúgó NB II
2025.03.21. 12:28

„Nagykanizsaiként a Nagykanizsa ellen szurkolnak, mentálisan tönkreteszik a játékosaimat”

Labdarúgó NB II
2025.03.18. 12:30

NB III: Északkeleten és -nyugaton is új csapat az élen, csak a Nagykanizsa nyert a listavezetők közül

Labdarúgó NB II
2025.03.16. 18:51
Ezek is érdekelhetik