Paks: aláírta szerződését az Eger kulcsjátékosa

Vágólapra másolva!
2013.02.21. 18:39
A Paksi FC hivatalos honlapján bejelentette, hogy két és fél éves szerződést kötött az Egerből érkező védővel, Kovács Gáborral. Haraszti Zsolt, a Paksi FC ügyvezetője csütörtök délután elmondta a Nemzeti Sport Online-nak: már a papírmunkát intézik. Az átigazolást végül még sikerült a határidő előtt nyélbe ütni, így a 25 éves hátvéd csatlakozik a paksi kerethez.

Kovács Gábor alapembernek számított az újonc csapatnál, mind a tizenhét bajnoki mérkőzést végigjátszotta. Az Eger előtt a Ferencvárosban, a Vasasban, a Winterthurban, a Kreuzlingenben, a Pécsi MFC-ben és ismét a Vasasban megforduló hátvéd eddig 111 magyar élvonalbeli mérkőzésen 4 gólt szerzett.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ MVM PAKSI FC-NÉL
Érkezők: Könyves Norbert (MTK Budapest),Németh Gábor (szabadon igazolható, legutóbb KTE-Phoenix Mecano), Juhász Dániel (Zalaegerszegi TE), Kovács Gábor (Eger)
Távozik/távozhat: Csehi Tamás (Dunaújváros?), Kovács Attila (Veszprém, kölcsönbe), Pokorni Péter (Szolnoki MÁV FC, kölcsönbe), Sifter Tamás (?), Simon Attila (Pécsi MFC), Sipeki István (Szolnoki MÁV FC)
Kiszemeltek:
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított svájci légiósával a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
17 órája

Hétvégén lesz a döntő – elfogadták a Magyar Kupa versenykiírásának változásait

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 10:31

Labdarúgás: csaknem 1400 fiatalperc az NB I 26. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.08. 09:00

Csoportban jobb – Bács Zoltán publicisztikája

Minden más foci
2025.04.06. 23:13

Népsport: csak majdnem lettek Puskások

Népsport
2025.04.05. 09:10

Labdarúgás: egy góllal nyertek a törökök az U19-es lányok ellen

Utánpótlássport
2025.04.02. 20:07

Labdarúgás: a 20 éves Tóth Rajmund mindent Győrnek köszönhet

Utánpótlássport
2025.04.02. 08:57

Labdarúgás: a feljutás a cél az U19-es lány Eb-selejtezőjén

Utánpótlássport
2025.04.01. 18:43
Ezek is érdekelhetik