Pápa: Számomra ez az idény most már csalódás - Véber György

2011.05.09. 10:14
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Lombard Pápa kisebb meglepetésre otthon szenvedett egygólos (1–0) vereséget a kiesés elől egyre nagyobb sikerrel menekülő Siófoktól. Véber György a tőle megszokott őszinteséggel nyilatkozott a lombardfcpapa.hu klubhonlapon a találkozóról és a szezonról.

„Az első félidőben döbbenetesen gyengén futballozott néhány játékosom – értékelte Véber György a Siófok elleni vesztes találkozót. – A szünetben jött a fejmosás. A második félidőben egy fegyelmezetlenség miatt megfogyatkoztunk, viszont onnantól heroikus küzdelmet folytatott a csapat, egészen addig, amíg a Siófok is meg nem fogyatkozott. Amíg ez meg nem történt, addig benne volt a meccsben, hogy jól is zárhatunk. Kaptunk egy érdekes gólt, így nagyon nagy vereséget szenvedtünk. Nehéz helyzetbe sodortuk magunkat, elrontottuk az egész szezont, számomra most már ez az idény csalódás, végezzünk is bárhol. Két pontra még nagyon nagy szükségünk lesz a folytatásban.” Véber György a Siófok elleni vesztes találkozót. – A szünetben jött a fejmosás. A második félidőben egy fegyelmezetlenség miatt megfogyatkoztunk, viszont onnantól heroikus küzdelmet folytatott a csapat, egészen addig, amíg a Siófok is meg nem fogyatkozott. Amíg ez meg nem történt, addig benne volt a meccsben, hogy jól is zárhatunk. Kaptunk egy érdekes gólt, így nagyon nagy vereséget szenvedtünk. Nehéz helyzetbe sodortuk magunkat, elrontottuk az egész szezont, számomra most már ez az idény csalódás, végezzünk is bárhol. Két pontra még nagyon nagy szükségünk lesz a folytatásban.”

A Pápa 34 ponttal a 12. helyen áll a tabellán, jelenleg hét ponttal előzi meg a már kieső helyen álló MTK-t.