NB II: a Kazincbarcika kiütötte a Baktalórántházát a bepótolt meccsen

2010.05.12. 19:47
Egyetlen mérkőzést rendeztek ma a labdarúgó NB II-ben, a hétvégéről elmaradt Kazincbarcika–Baktalórántháza találkozót a hazaiak fölényesen nyerték meg.
NB II
KELETI CSOPORT, 25. FORDULÓ
KAZINCBARCIKAI SC–BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE 5–0 (1–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Alkuvari (katari) (Ring Gy., Aburseid – katari)
KAZINCBARCIKA: Somodi – Vadász, Bányai, Kovács R., Nagy T. – Odrobéna, Ebala (Engi –, 78.), Fehér B., Sebők T. (Lipusz –, 68.) – Stevica, Szilágyi N. (Binder –, 72.), Vezetőedző: Kócsi József
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. – Geda, Szenes I., Márkus Gy., Lévai (Kiss R. –, 78.) – Zámbori, Nagy D., Török I., Bodnár J. – Kozma J., Tolnai, Megbízott edző: Gebri Pál
Gólszerző: Szilágyi N. (1–0) a 28., Odrobéna (2–0) a 60., Szilágyi N. (3–0) a 67., Odrobéna (4–0) a 82., Lipusz (5–0) a 89. percben
Kócsi József: – A második gól megnyugtatta a csapatot, utána felszabadultan játszottunk, szép gólokat szereztünk, győzelmünk megérdemelt.
Gebri Pál: – A győzelmet jobban akaró hazaiak rászolgáltak a három pontra. Sajnos sérülések miatt meglehetősen felforgatott összeállításban játszottunk, így csak ennyire voltunk képesek.