NB II: Barcs elleni győzelmével feljutó helyre került a Pécs

2011.05.21. 21:21
A Pécs hazai pályán 1–0-ra nyert a Barcs ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában. A mecsekaljaiak így feljöttek a második helyre a bajnokságban, de mivel az előttük álló Videoton Puskás Akadémia nem indulhat az NB I-ben, a Pécs jelenleg feljutó pozícióban van.

Mint ismert, korábban a Gyirmót csak 2–2-es döntetlent játszott a Kozármisleny otthonában.Mint ismert, korábban a Gyirmót csak 2–2-es döntetlent játszott a Kozármisleny otthonában.

Az összes mai eredményt itt találják.

NB II, 27. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE–MEZŐKÖVESDI SE 0–1 (0–0)
Békéscsaba, 500 néző. Vezette: Németh Á. (Kormányos II G., Kovács II G.).
BÉKÉSCSABA: Szécsi – Mészáros L., Csiszár, Makra, Horváth T. – Pozsár, Oláh G., Kállai, Juhász Gy. – Gajda (Csák, 66.), Sztrunga (Viczián Á., 82.). Vezetőedző: Pásztor József
MEZŐKÖVESD: Szántai – Lakatos B., Vámosi, Elek N. (Kaszás, 58.), Éles – Hegedűs T., Bagi, Sivák, Török S. – Jeremiás (Bogdány, 80.), Husanik (Szabó V., 58.). Vezetőedző: Huszák Géza
Gólszerző: Szabó V. (0–1) a 68. percben
Pásztor József: – Rúgattunk egy gólt a vendégekkel. Mezőnyben egyébként jobban játszott a Mezőkövesd, de nekünk volt több lehetőségünk.
Huszák Géza: – Küzdelmes mérkőzésen a látottak alapján megérdemelten nyertünk.

NYUGATI CSOPORT
PÉCSI MFC–BARCSI SC 1–0 (0–0)
Pécs, 800 néző. Vezette: García (chilei) (Butkai, Kis Z.)
PMFC: Dibusz –Nagy J., Lantos, Todorovics, Törtei – Regedei (Zsdrál, 92.), Szcsepanovics, Pintér Z., Godslove (Wittrédi, 50.) – Lovrencsics G., Horváth Zs. (Eszlátyi, 70.). Vezetőedző: Mészáros Ferenc
BARCS: Halasi – Pókos, Balogh T., Matus, Horváth P., Pandur Á. – Fónai, Thiago, Kordé, Huzmi (Csongár –, 69.) – Gergulás (Hock, a szünetben). Vezetőedző: Kuczkó Gábor. Gólszerző: Wittrédi (1–0) az 59. percben
Mészáros Ferenc: – Kicsit tartottam a mérkőzéstől, de megérdemelten nyertünk. Óriási értéke van a győzelmünknek.
Kuczkó Gábor: – A bennmaradásunkért fontos pontokat szereztünk volna, ha bravúrt érünk el, de megérdemelt a Pécs győzelme.