NB II: győzelmével a feljutás küszöbére került a Diósgyőr

2011.05.21. 21:50
A keleti listavezető Diósgyőr hazai pályán 4–0-ra nyert a Hajdúböszörmény ellen a labdarúgó NB II 27. fordulójának  szombati utolsó mérkőzésén.

A DVTK így nyolc ponttal vezet a második Nyíregyháza előtt – három fordulóval a bajnokság vége előtt.

Az összes mai eredményt itt találják.

NB II, KELETI CSOPORT
27. FORDULÓ
DIÓSGYŐRI VTK–HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 4–0 (3–0)
Diósgyőr, 4000 néző. Vezette: Berke (9) (Gyűrűsi, Mohos)
DIÓSGYŐR: Tajti – Vadász, Gal, Rakovics (Pál Sz., 74.), Gohér (Budovinszky, 65.) – Arze, Dobos (Illés R., a szünetben), Lippai, Luque – Granát, George. Vezetőedző: Benczés Miklós
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY: Bakonyi – Király L., Póti, Szilágyi K. (R. Giura, 48.), C. Giura (Hortó, 64.) – Papp F. (Balás, 43.), Arnóczki – Nagy D., Kiss L., Lovas – Simtchatcha. Vezetőedző: Lajos Ferenc
Gólszerző: Luque (1–0) a 6., Granát (2–0) a 9., Granát (3–0) a 25., Lugue (4–0) a 87. percben
Benczés Miklós: – Végig jól játszottunk és kézben tartottuk az irányítást. A második félidőben annyira élveztük a játékot, hogy megfeledkeztünk a gólokról.
Lajos Ferenc: – Mire megszoktuk a fantasztikus diósgyőri légkört, addigra a hazaiak el is játszották rajtunk a csacsacsát…
1. DVTK 27 21 2 4 59–19 +40 65
2. Nyíregyháza Spartacus 27 17 6 4 59–18 +41 57
3. Mezőkövesd-Zsóry 27 17 5 5 42–18 +24 56
4. Dunakanyar-Vác 27 15 6 6 39–24 +15 51
5. MTK Budapest II 27 14 7 6 44–29 +15 49
6. Békéscsaba 1912 27 9 9 9 43–40 +3 36
7. Vecsési FC 27 9 8 10 33–29 +4 35
8. DVSC-DEAC 27 9 7 11 36–42 –6 34