NB II, Kelet: a Békéscsaba újra pontokat veszített

2012.05.18. 21:34
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának pénteki mérkőzésén a feljutásért harcoló Békéscsaba hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Kazincbarcikával. A hazaiak két góllal is vezettek a mérkőzés egy részében, ám a hajrában egyenlített a Barcika.

A találkozó 42. percében Balázs József 11-esét kivédte a vendégek kapusa, Szabó Ádám.

LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT
28. FORDULÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE–KAZINCBARCIKAI SC FC 3–3 (1–1)
Békéscsaba, 1000 néző. Vezette: Oláh G. (Viszokai, Szvetnyik)
BÉKÉSCSABA: Máthé G. – Kerekes I., Kállai, Makra, Horváth T. – Balázs J., Pozsár (Mészáros L., 83.), Juhász Gy. (Szélpál, 87.) – Leucuta, Tchana (Dragan, 27.), Majoros. Vezetőedző: Pásztor József
KAZINCBARCIKA: Szabó Á. – Komlóssy (Kazvinszki, 75.), Toplenszki, Konate, Illés – Szabó P. (Molnár G., 90.), Horváth B., Fehér B., Nyitrai, Tátrai – Gomez (Lengyel M., 90.). Vezetőedző: Szabó János.
Gólszerző: Tátrai (0–1) a 14., Pozsár (1–1) a 20., Dragan (2–1) az 57., Balázs J. (3–1) a 64. Juhász Gy. (öngól, 3–2) a 79., Szabó P. (3–3) a 84. percben.
Pásztor József: – Ma kicsúcsosodott az egész tavasz, ami kísért bennünket: sorozatban saját magunkat verjük meg, vagy csak döntetlenre hozzuk a találkozót.
Szabó János: – Nagyon sokat tettünk az egy pontért. Derekasan helytállt az egész csapat.
DUNAKANYAR-VÁC–REAC 4–0 (2–0)
1. Egri FC 27 16 5 6 36–22 +14 53
2. Békéscsaba 1912 28 13 12 3 42–25 +17 51
3. Szolnoki MÁV FC 27 15 4 8 50–28 +22 49
4. Ceglédi VSE 27 12 5 10 41–39 +2 41
5. DVSC-DEAC 27 11 7 9 39–36 +3 40
6. Orosháza FC 27 10 10 7 43–35 +8 40
7. Nyíregyháza Spartacus 27 9 13 5 45–41 +4 40