NB II, Kelet: a DVSC második csapata simán legyőzte a Honvéd II-t

2012.05.04. 20:10
A DVSC-DEAC 3–1-re legyőzte a Budapest Honvéd második csapatát a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 26. fordulójában. A „kis Loki" már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, majd a folytatásban is uralta a mérkőzés. A vendégek erejéből csak szépítésre futotta, a végeredményt végül pedig az első csapatból is ismert Lucas állította be.
NB II, KELETI CSOPORT
26. FORDULÓ
DVSC-DEAC–BP. HONVÉD-MFA 3–1 (2–0)
Debrecen, 700 néző. Vezette: Gyarmati II T. (Medovarszki, Szalai D.)
DVSC-DEAC: Tóth Cs. – Treznai, Ludánszki B., Szűcs I., Boros J. (Ferenczi J. – 58.) – Burics, Oláh G., Alisic (Lucas – 58.) – Farkas II B., Szécsi M. (Tóth L. – 78.), Salami. Edző: Fórián Zsolt
HONVÉD-MFA: Vereckei (S. Djordjevics – 27.) – Kovács G., Baráth, Bjelkanovic, Gengeliczki – Lengyel Gy., Miskovicz (Nagy M. – 69.), Futó, Szala – Porcari (Vernes – 59.) Hadzic. Edző: Pári Sándor
Gólszerző: Salami (1–0) a 24., Oláh G. (2–0) a 31., Szala (2–1) a 82., Lucas (3–1) a 91. percben
Fórián Zsolt: – Eredményességben és játékban is felülmúltuk a Honvédot, minden tekintetben megérdemelten szereztünk három pontot.
Pári Sándor: – Az első félidő gyengébb játéka után már egyenrangú partnerei voltunk a mérkőzést megérdemelten nyerő hazaiaknak. Öröm a tizennyolc éves Stefan Djordjevics bemutatkozása a felnőttek között.