NB II, Kelet: a Vác két góllal egy pontot szerzett Orosházán

2011.10.26. 16:59
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság (NB II) 8. fordulójában szerdán bepótolt mérkőzésen a Vác 2–2-es döntetlennel egy pontot szerzett az Orosháza vendégeként.

Páles Tamás duplájával a 18. percben két góllal vezettek a vendégek, a házigazdák a 79. percben szépítettek, majd egy váci öngóllal a túlóra perceiben kiegyenlítettek.

Az egyaránt kieső helyen álló Orosháza a hatodik, a Vác a második döntetlenjét játszotta a szezonban, előbbiek hatodik hazai meccsükön a harmadikat, utóbbiak ötödik idegenbeli fellépésükön az elsőt.

NB II, KELETI CSOPORT, 8. FORDULÓ
OROSHÁZA FC–DUNAKANYAR-VÁC 2–2 (0–2)
Orosháza, 150 néző. Vezette: Nagy R. (Varga Zs., Punyi Gy.)
OROSHÁZA: Bordás (Molnár F., 26.) – Szűcs D. (Varga R., 57.), Futaki, Szabó A., Szabó N. – Kerepeczki, Petneházi, Végh A., Juhász N. (Randelovics, 54.) – Ács L., Tóth D. Vezetőedző: Major László
VÁC: Borszéki – Króner, Páles, Juhász B., Hegedűs Cs. – Rábold, Albert Á., Gulyás G. (Szabados, 64.), Arany Z. – Rusvay (Franyó, 82.), Michel (Andrejcsik, 78.). Vezetőedző: Híres Gábor
Gólszerző: Páles (0–1) a 7., Páles (0–2) a 18., Randelovics (1–2) a 79., Hegedűs Cs. (öngól, 2–2) a 93. percben
Kiállítva: Franyó (megütötte Végh Arielt) a 89. percben
Major László: – Amikor a Vác ráért, eljött, s az a játékos fejelt két gólt, aki az eredeti időpontban eltiltott volt. A szezon leggyengébb játékával szereztünk egy pontot.
Híres Gábor: – Ha higgadtabban játszunk, gólokkal nyerhettünk volna. De nagy volt a nyomás, és nemcsak az ellenfél részéről.
1. Szolnoki MÁV FC 10 7 2 1 23– 6 +17 23
2. Békéscsaba 1912 10 6 4 18– 6 +12 22
3. Balmazújváros 10 6 3 1 21–10 +11 21
4. Restart-Ceglédi VSE 10 6 1 3 18–12 +6 19
5. Mezőkövesd-Zsóry 10 4 4 2 16–18 –2 16
6. DVSC-DEAC 10 4 3 3 19–18 +1 15
7. Kazincbarcikai SC 10 4 2 4 10–12 –2 14
8. REAC 10 3 3 4 15–14 +1 12