NB II, Kelet: elveszítette tavaszi veretlenségét az Újpest B

2012.03.30. 17:56
Fölényes sikert aratott a Cegléd az Újpest B otthonában a labdarúgó NB II Keleti csoportjában, a 21. forduló nyitó mérkőzésén.

Ványi Zsolt csapata az első félidő végén szerzett vezetést, majd az újpesti jobbhátvéd, Nagy János 55. percben történt kiállítását követően négy perc alatt két gólt is szerzett a ceglédi együttes. Az Újpest B öt veretlen mérkőzés után kapott ki, idén először.

NB II, KELETI CSOPORT
21. FORDULÓ
ÚJPEST FC B–CEGLÉDI VSE 0–3 (0–1)
Szusza Ferenc Stadion, 300 néző. Vezette: Farkas T. (Gyürüsi, Mohos)
ÚJPEST B: Floszmann – Nagy J., Dvorschák (Dombai V., a szünetben), Privigyei, Banai B. – Magos, Üveges, Tajthy (Erős R. – 71.), Popovics – Zamostny (Horváth R. – 76.), Balogh B. Edző: Szlezák Zoltán
CEGLÉD: Bácskai – Robson, Buzás (Ladiszlai – 67.), Fekete A., Farkas I. – Nagy L. – Koncz – Kenderes, Sándor I., Szkunc (Juhász D. – 76.) – Medgyesi L. (Markó – 85.). Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Koncz (0–1) a 37., Medgyesi L. (0–2) a 63., Medgyesi L. (0–3) a 65. percben
Kiállítva: Nagy János (rácsúszott Farkas István lábára) az 55. percben
Szlezák Zoltán: – Számunkra több volt ebben a mérkőzésben, harminc percig jól játszottunk, a végén mégis súlyos vereséget szenvedtünk.
Ványi Zsolt: – Két hete várt, megérdemelt és magabiztos győzelmet arattunk. Ha az emberelőnyt jobban kihasználjuk, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.