NB II, Kelet: sorozatban harmadszor nyert Véber csapata; váci siker

2012.05.06. 19:38
Sorozatban harmadik sikerét aratta a labdarúgó NB II Keleti csoportjában a Véber György irányította Mezőkövesd, amely ezúttal a Kazincbarcikát győzte le hazai pályán 1–0-ra. A Vác 3–1-re nyert Balmazújvárosban.
NB II, KELETI CSOPORT
26. FORDULÓ
BALMAZÚJVÁROS–DUNAKANYAR-VÁC 1–3 (1–1)
Balmazújváros, 700 néző. Vezette: Nagy R. (Márkus T., Pápai Z.)
BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Németh Á., Ludánszki I., Sipos T., Virág – Kállai, Kiss L. (Szűcs L. – 79.), Kónya, Sárközi (Murák – 69.) – Urbin, Belényesi (Nagy R. – 58.). Vezetőedző: Arany László
VÁC: Palásthy D. – Króner, Tányéros, Páles, Hegedűs Cs. – Andrejcsik, Albert Á., Gulyás G., Arany Z. (Berki – 68.) – Palásthy N. (Michel – 81.), Rusvay (Szabados T. – 86.). Vezetőedző: Híres Gábor
Gólszerző: Palásthy N. (0–1) a 27., Belényesi (1–1) a 30., Rusvay (1–2) a 67., Albert Á. (1–3) a 72. percben
Arany László: – Görcsösen, kevés önbizalommal, végig az eredmény után futott a csapatom, így nehéz sikeresnek lenni.
Híres Gábor: – Gyönyörű akciógólokkal, úgy érzem, megérdemelten nyertünk. Lemásoltuk a nagy csapatok góljait.
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–KAZINCBARCIKAI SC 1–0 (0–0)
Mezőkövesd, 800 néző. Vezette: Berke (Gyűrűsi, Mohos)
MEZŐKÖVESD: Szántai – Nagy P., Vámosi, Elek N., Lakatos B. – Bagi, Jeremiás (Irhás, 62.), Enescu (Kaszás – 86.), Lipusz – Bogdány, Hamar Á. Vezetőedző: Véber György
KAZINCBARCIKA: Szabó Á. – Toplenszki, Konate, Komlósi, Nyisalovits, – Nyitrai (Bene A. – 62.), Hallgas, Fehér B., Szabó P. (Tátrai – 68.) – Horváth B. (Illés R. – 75.), Gomez. Vezetőedző: Szabó János
Gólszerző: Bogdány (1–0) a 60. percben
Kiállítva: Toplenszki (második sárga lap után) a 83. percben
Véber György: – Az első félidőt átaludtuk, de a második játékrész alapján győzelmünk megérdemelt.
Szabó János: – A gól után hitehagyottá váltunk, addig azonban eldönthettük volna a mérkőzést.