NB II: Keleten a Cegléd idegenben, Nyugaton a Paks II otthon nyert

2012.03.04. 16:58
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a vasárnapra maradt két mérkőzésen a Keleti csoportban a Cegléd a Balmazújváros vendégeként nyert, míg a Paks II otthon tartotta a három pontot a Budaörs ellen.
NB II, 28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
BALMAZÚJVÁROS–CEGLÉDI VSE 1–2 (0–1)
Balmazújváros, 1000 néző. Vezette: Nagy R. (Demeter, Punyi)
BALMAZÚJVÁROS: Szécsi – Bokros (Németh Á., 61.), Papp F., Ludánszki I., Virágh – Sárközi (Kállai, a szünetben), Szűcs L. (Murák, 56.), Nagy R., Kónya, Lovas – Urbin. Vezetőedző: Arany László
CEGLÉD: Miski – Robson, Fekete A., Koncz, Vincze Z. – Markó (Medgyesi L., 72.), Kenderes, Nagy L., Sándor I., Farkas I. – Rebrik (Juhász D., 90.). Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Kenderes (0–1) a 27., Sándor I. (0–2) az 51., Urbin (1–2) a 65. percben
Arany László: – Mivel csapatom nem tudta a saját játékát játszani, nem érdemeltünk pontot. Kutasi Róbert családjával együttérzünk, és fájdalmukban őszinte szívvel osztozunk.
Ványi Zsolt: – Az első félidőben remekül játszottunk, a másodikban nagyot küzdöttünk, de ekkor is megvoltak a helyzeteink, akár a nagyobb különbségű győzelemre is.
NYUGATI CSOPORT
PAKSI FC II–BUDAÖRS 1–0 (1–0)
Paks, műfű, 200 néző. V: Botló B. (Iványi I., Kiss I. B.).
PAKS II: Kiss M. – Féhr, Berkó, Szalontai, Czinger – Tamási G., Mészáros I. (Budai, 90.) – Pintér N. (Feil, 89.), Cziráki, Bohner (Racskó, 62.) – Pap R. Edző: Lengyel Ferenc.
BUDAÖRS: Mester T. – Szvoboda, Hegedűs N., Csobánki, Márton D. – Szűcs P. (Mihályi T., a szünetben), Lattenstein, Horváth L. – Tüske, Papp G. (Sánta A., 72.), Kollega K. (Besztercei, 86.). Edző: Lucsánszky Tamás.
Gólszerző: Pap R. (1–0) a 27. percben.
Lengyel Ferenc: – Felnőttünk a feladathoz, ezért, és a kidolgozott helyzetek miatt is megérdemeltük a győzelmet.
Lucsánszky Tamás: – A helyzetek alapján a Paks egyértelműen megérdemelte a győzelmet.