NB II, Keleti csoport: az Újpest B kikapott a Ceglédtől hazai pályán

2011.05.08. 17:06
Az Újpest FC B-csapata 3–2-re kikapott a Ceglédtől hazai pályán a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 25. fordulójában.
NB II, KELETI CSOPORT
25. FORDULÓ
ÚJPEST FC B–RESTART-CEGLÉD VSE 2–3 (0–1)
Szusza Ferenc Stadion, 150 néző. Vezette: Böcskei (Péter, Makkosné)
ÚJPEST B: Horváth T. – Rasztovits, Privigyei, Jhonnes, Szalai V. – Matos, Popovics – Hullám (Banai, a szünetben), Bognár I., Barczi (Zamostny, 60.) – Szabó B. Edző: Szlezák Zoltán
CEGLÉD: Miski – Fekete A., Kurucsai, Buzás, Vincze Z. – Nagy L., Odrobéna – Kenderes (Juhász D., 89.), Koncz Zs., Szabó L. (Nagy T., 39.) – Medgyesi (Busa, 26.). Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Koncz Zs. (11-esből, 0–1) a 6., Popovics (1–1) a 63., Matos (2–1) a 70., Koncz Zs. (2–2) a 79., Busa (2–3) a 83. percben
Szlezák Zoltán: – A mérkőzés összképe alapján pontot érdemeltünk volna, de védelmi hibáinkat az ellenfél könyörtelenül kihasználta.
Ványi Zsolt: – Óriásit küzdöttünk, sokat tettünk a győzelemért, és így egy lépéssel közelebb vagyunk céljaink eléréséhez.