NB II, Nyugati csoport: a „kis” Vidi a hajrában fordított az Üllői úton

2011.05.20. 20:03
A listavezető Videoton-Puskás Akadémia 2–1-re nyert a Ferencváros II vendégeként a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában.

A zöld-fehérek szereztek vezetést a második félidő elején, de előnyüket hiába őrizték sikerrel a hajráig, a fehérváriak az utolsó öt percben kétszer is betaláltak, ezzel elvitték a három pontot. A zöld-fehérek szereztek vezetést a második félidő elején, de előnyüket hiába őrizték sikerrel a hajráig, a fehérváriak az utolsó öt percben kétszer is betaláltak, ezzel elvitték a három pontot.

LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT, 27. FORDULÓ
FERENCVÁROS II–VIDEOTON-PFLA 1–2 (0–0)
Albert-stadion, 200 néző. Vezette: Böcskei (Hofbauer, Hima)
FERENCVÁROS II: Jova – Tóth A., Vattai, Rodenbücher, Sváb (Gyürki , 65.) – Fülöp N., Vass M., Tóth B. (Tóbiás, 74.), Antal Zs. – Varga B., Papp M. (Nyilasi B., a szünetben). Edző: Lipcsei Péter
VIDEOTON II: Somodi – Margitics, Izing (Szolnoki, 30.), Papizsanszkij, Fejes – Soós (Nyilas, 74.), Móri, Papucsek, Babos (Kis R., 63.) – Gyurcsó, Máté J. Edző: Hartyáni Gábor
Gólszerző: Tóth B. (11-esből, 1–0) a 48., Papizsanszkij (1–1) a 87., Máté J. (1–2) a 89. percben
Lipcsei Péter: – Egy már megnyert meccset sikerült elveszítenünk.
Hartyáni Gábor: – Nagyon akaratosan és jól játszó Ferencvárost sikerült legyőznünk némi szerencsével.
1. Videoton-Puskás Akadémia 27 18 4 5 58–27 +31 58
2. Gyirmót FC 26 17 4 5 53–26 +27 55
3. Pécsi MFC 26 17 3 6 49–17 +32 54
4. Bajai LSE 26 14 2 10 45–38 +7 44
5. BKV Előre SC 27 12 7 8 34–35 –1 43
6. Eternet FC Tatabánya 27 12 6 9 44–35 +9 42