NB II, Nyugati csoport: a Pécs kiütéses sikerrel búcsúzott az idénytől

2010.06.12. 22:10
A Pécs 5–1-re kiütötte a Kaposvölgyét az NB II Nyugati csoportja 2009–2010-es szezonjának utolsó mérkőzésén. Várhidi Péter csapata a harmadik helyen zárt a Siófok és a Gyirmót mögött.
NB II, NYUGATI CSOPORT
30. FORDULÓ
PÉCSI MFC–KAPOSVÖLGYE VSC 5–1 (2–1)
Pécs, 200 néző. Vezette: Kiss N. (Kepe, Kulman)
PMFC: Sólyom – Nagy J., Stark, Lantos, Szabó L. – Regedei (Simonfalvi, 68.), Pintér A., Kecskés T. – Varga Z. – Lovrencsics G. (Wittrédi, 76.), Gyánó (Fónai, 72.). Vezetőedző: Várhidi Péter
KAPOSVÖLGYE: Strublics – Jagodits, Kerekes I. (Menyhért, a szünetben), Vaskó J. – Körmöci (Kalmár, a szünetben), Sandro (Sevel, 65.), Pedro, Kardos E., Fellai – Horváth Gy., Koller K. Vezetőedző: Horváth Lajos
Gólszerző: Lovrencsics G. (1–0) a 6., Kecskés T. (2–0) a 25., Horváth Gy. (2–1) a 34., Lovrencsics G. (3–1) az 51., Lovrencsics G. (4–1) a 63., Simonfalvi (5–1) a 77. percben
Várhidi Péter: – Az utolsó hat fordulóban bebizonyítottuk, hogy lesz csapat Pécsett.
Horváth Lajos: – Elveszítettük tavaszi idegenbeli veretlenségünket, a Pécs ekkora különbséggel is megérdemelten nyert.