NB II, Nyugati csoport: a Tatabánya elvitte a három pontot Gyirmótról

2011.05.14. 21:27
A Tatabánya 3–2-re nyert a Gyirmót otthonában a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 26. fordulójában, ezzel nagy szívességet tett a harmadik helyen álló Pécsnek.
NB II, NYUGATI CSOPORT
26. FORDULÓ
GYIRMÓT FC–ENTERNET FC TATABÁNYA2–3 (1–1)
Győr-Gyirmót, 400 néző. Vezette: Alvaro Garcia Miquel (chilei) (Butkai Zs., Király K.)
GYIRMÓT: Deli – Bognár Zs., Kozmér, Böjte, Szabó Cs. – Kiss Zs. (Homonyik, 55.), Tóth B., Baumgartner (Polyák, 71.), Nagy L. (Tóth N., 55.) – Weitner, Laki. Vezetőedző: Kiprich József
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Farkas V., Simkó (Bencze, 84.), Megyesi – Kovács I., Vass N. – Tóth Z. (Dombai V., 86.), Deme, Bozsik (Kocsis D., 90.) – Farkas J. Vezetőedző: P. Nagy László
Gólszerző: Baumgartner (1–0) a 18., Farkas J. (1–1) a 35., Böjte (öngól, 1–2) az 52., Farkas J. (1–3) az 57., Weitner (2–3) a 81. percben
Kiállítva: Almási (második sárga lap) a 92. percben
Kiprich József: – Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Fordulás után a Tatabánya jobban futballozott, és megérdemelten győzött. Saját sorsunkat nehezítettük meg.
P. Nagy László: – A találkozó elején megfogott minket a Gyirmót, de sikerült egyenlítenünk, amely után kitámadtak a hazaiak, és ezt kontrából meg tudtuk lovagolni. Teher nélküli játékkal a második félidőben örömfocit nyújtottunk.