NB II, Nyugati csoport: nyert a Fradi a Tatabánya ellen

2011.04.29. 18:36
A Ferencváros második csapata hazai pályán egy góllal legyőzte a Tatabányát a labdarúgó NB II 24. fordulójának pénteki mérkőzésén.
LABDARÚGÓ NB II
24. FORDULÓ
FERENCVÁROS II–FC TATABÁNYA 2–1 (1–0)
Albert-stadion, 100 néző. Vezette: Szőts (Farkas B., Gyarmati II T.)
FERENCVÁROS II: Jova – Fülöp N., Dragóner, Vattai, Sváb – Antal Zs. (Szabó R. –, 76.), Peszmeg – Tóth A., Nyilasi B. (Varga B., szünetben), Papp M. – Miljkovic (Kovács I., a szünetben). Edző: Lipcsei Péter
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Simkó (Köntös –, 71.), Bencze, Módi – Vass N., Kovács I. – Bozsik, Deme, Megyesi (Tóth Z. –, 71.) – Dombai V. (Kaiser –, 82.). Vezetőedző: P. Nagy László
Gólszerző: Almási (öngól, 1–0) a 11., Varga B. (2–0) a 49., Dombai V. (2–1) a 74. percben
Lipcsei Péter: – A három pont megszerzése volt a legfontosabb számunkra. Egész tavasszal jól futballoztunk, ezúttal azonban halovány teljesítményt nyújtottunk.
P. Nagy László: – Rengeteg helyzetet kidolgoztunk, így pedig nagyon fájó a vereség.