Köteles Lászlót bemutatta a Racing Genk

Vágólapra másolva!
2009.08.21. 14:29
null
Köteles László a 26-os mezt kapja meg (fotó: krcgenk.be)
Címkék
Végleg eldőlt, hogy Köteles László a belga labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Genk futballistája lesz. A válogatott kerettag kapust már be is mutatták a sajtó képviselőinek.
Sikeresen átesett az orvosi vizsgálaton Köteles László kapus, és ma hivatalosan is eldőlt, hogy a belga élvonalbeli Racing Genknél folytatja pályafutását.

A klub, amelynek már van két magyar játékosa Tőzsér Dániel és Tóth Balázs személyében, be is mutatta a kapust a sajtó képviselőinek.

A 26-os mezszámot kapó Kötelesnek a mindössze 21 éves Davino Verhulst lesz az ellenlábasa a csapattagságért vívott harcban.

A magát a Genkhez 2011-ig elkötelező kapus pénteken érkezik haza, de csak elbúcsúzni, hiszen most már Belgiumban várnak rá nagy feladatok.
Legfrissebb hírek

Norris a leggyorsabb, Hamilton a top 10-en kívül a két piros zászlót is hozó melbourne-i nyitányon

F1
12 perce

Butland volt a hős – Mourinhóék tizenegyesekkel búcsúztak Glasgow-ban; továbbjutott a Spurs is

Európa-liga
4 órája

Price ismét megverte Littlert, és behúzta a darts Premier League hatodik állomását Nottinghamben

Egyéb egyéni
4 órája

A Hold után jöhet a Mars – Moncz Attila publicisztikája

Atlétika
4 órája

Messze még a vége – Thury Gábor jegyzete

Bajnokok Ligája
4 órája

Ádám Martin ismét futballistának érzi magát; Fegyverneky Zsófia: Nincs iskola, amelyben ilyen összetett munkára felkészítenének

E-újság
4 órája

Győzött a Real Madrid, de még így sincs rájátszást érő helyen a kosár Euroligában – videók

Kosárlabda
4 órája

Négy gólig meg sem állt a Manchester United a Real Sociedad ellen!

Európa-liga
4 órája
Ezek is érdekelhetik