Eredivisie: Dzsudzsák betalált, de a PSV elrontotta a NEC elleni hajrát - videó

2011.03.13. 18:23
A bajnoki címért küzdő PSV 2–2-es döntetlent játszott idegenben a Babos Gábort is foglalkoztató (a magyar kapus a kispadról nézte végig az összecsapást) NEC Nijmegen ellen, és az eindhoveniek első találatát Dzsudzsák Balázs szerezte.

A hazaiak a 41. percben vezetést szereztek Leroy George találatával, ám három perccel később Dzsudzsák robbant be kiválóan Sztaniszlav Manolev jobb oldalról beadott labdájára, és a védőjét megelőzve, becsúszva lőtte a labdát ballal a kapu jobb oldalába.

A második félidőben aztán előbb Dzsudzsák veszélyes beadása után majdnem vezetést szerzett a PSV, majd nem sokkal később Jeremain Lens betalált, és ezután sokáig úgy tűnt, hogy 2–1-es vendégsiker születik a meccsen.

Ám az utolsó pillanatokban Ramon Zomer egy jó beadást követően gólt fejelt, így 2–2 lett a meccs végeredménye.

Dzsudzsák újabb góljával már 15 találatnál jár a holland bajnokságban, és emellett 12 gólpasszt is adott a PSV-ben.