Felkészülés: nem született gól a Japánban megrendezett Kirin-kupán

2011.06.07. 15:17
Ausztrália Szerbiával, Japán pedig Csehországgal játszott kedden gól nélküli döntetlent felkészülési labdarúgó válogatott mérkőzésen. Érdekesség, hogy a távol-keleti szigetországban megrendezett Kirin-kupán mindhárom mérkőzés 0–0-val ért véget (a harmadik résztvevő Peru volt). Dél-Korea az utolsó percben szerzett góllal 2–1-re legyőzte a vb-negyeddöntős Ghánát.

A Kirin-kupán nem hirdettek győztest, mint ahogy a gólkirálynak járó különdíj is gazdátlanul maradt...

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Ausztrália–Szerbia 0–0
Dél-Korea–Ghána 2–1 (Dzsi Dong Von 10., Ku Dzsa Csol 90., ill. Asamoah Gyan 64.)
Szingapúr–Maldív-szigetek 4–0 (Qiu Li 13., 19. – az első 11-esből, Shi Jia Yi 30., Duric 49.)
KIRIN-KUPA
Japán–Csehország 0–0
A végeredmény: 1. Csehország, Japán és Peru 2-2 pont, mindannyian 0–0-s gólkülönbséggel