Felkészülés: török henger, a románok megszenvedtek San Marinóval

2011.08.10. 22:28
Felkészülési mérkőzésen a román labdarúgó-válogatott megszenvedett San Marinóval, vb-selejtezős csoportellenfelünk Nicolae Herea 72. percben szerzett találatával nyert 1–0-ra.

Másik csoportellenfelünk, a török válogatott jól bekezdett az észtek ellen – a 36. percben már 3–0-ra vezetett, Colin Kazim-Richards duplázott –, de a második félidőben nem tudta tovább növelni előnyét, maradt a 3–0.

Az osztrákok hazai környezetben szenvedtek vereséget a legutóbbi vb-t megjárt szlováktól.

Málta Michael Mifsud duplájával győzött a Közép-Afrikai Köztársaság ellen. A volt ferencvárosi Justin Haber a szünetben csereként állhatott be a máltai kapuba, Andre Schembri kezdőként 55. percnyi játéklehetőséget kapott. Az ellenfélnél Kethevoama Foxi végig a pályán lehetett.