Oroszország: Eto'o első meccsén első góljával megmentette az Anzsit

2011.08.27. 19:58
Nem sokat tétlenkedett Samuel Eto'o, az orosz első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Anzsi Mahacskala újonnan szerződtetett csatára.

Az olasz Internazionalétől igazolt kameruni támadó az 58. percben lépett pályára a Rosztov elleni idegenbeli bajnokin, és a 80. percben megszerezte első gólját új csapatában, egalizálva a mérkőzés állását (1–1).

Az Anzsinak ez volt a hetedik döntetlenje a szezonban, és 22 meccsen szerzett 37 ponttal továbbra is a negyedik helyen áll a bajnokságban, de a holnap játszó Rubin Kazany, a Szpartak Moszkva és a Kuban Krasznodar is beérheti.

Mint arról beszámoltunk, a találkozó 8. percében Dzsudzsák Balázs súlyosnak tűnő vállsérülést szenvedett, hordágyon vitték le a pályáról.