Férfi kézilabda NB I: az FTC-PLER 24-18-ra nyert a Balatonfüred ellen

2011.09.24. 20:44
A férfi kézilabda NB I 7. fordulójában az FTC–PLER hazai pályán 24–18-ra győzött a Balatonfüred ellen.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
FTC-PLER–BALATONFÜREDI KSE 24–18 (10–6)
Pestszentimrei Sportkastély, 400 néző. V: Andorka, Hucker
FTC-PLER: SZÉKELY – BENDÓ 5, Baláz 3, BAKOS GY. 4 (1), Mazák 1, LENDVAY 4, Pálos 2. Cs: Kominek (kapus), Kocsi, Pozsgai, Hajdu G., Rév, Kis G. 3 (2), Marczinkó 2. Edző: Zsiga Gyula
BALATONFÜRED: Szabó T. – TOMBOR 8 (4), Kovács Gy., Ivanov 1, Kis Á., Szöllősi Bence, PÁSZTOR 5. Cs: Szathmári (kapus), Salamon 1, Dioris 1, Németh L., Benmiloud, Zdolik 2. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása: 10. p.: 4–1. 17. p.: 5–4. 27. p.: 8–5. 40. p.: 16–9. 46. p.: 20–12. 54. p.: 22–16
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4
Zsiga Gyula: – Első félidei védekezésünk megadta az alaphangot a mérkőzés végkimeneteléhez, a csapat nagyon együttműködően és pontosan tette a dolgát, jelen helyzetünket ismerve rendkívül fontos két pontot szereztünk.
Sótonyi László: – Gyenge támadójátékunk egyenes következménye volt a Fradi ilyen különbségű győzelme.