Jégkorong: Rajna Miklós is visszatért Dunaújvárosba

Vágólapra másolva!
2011.05.16. 15:33
Címkék
Újabb két, egykori dunaújvárosi jégkorongozó tért vissza a napokban Dab.Doclerhez. Rajna Miklós az anyagi nehézségekkel küzdő Vasastól, illetve ahogyan arról korábban már beszámoltunk: Jobb Dávid az EBEL-ben szereplő, magyar bajnoki címvédő Sapa Fehérvár AV 19-től igazolt az Acélbikákhoz.

A válogatott kerettag Jobb az elmúlt három évben közel másfélszáz EBEL-meccsen játszott a fehérváriaknál. A nemzeti együttes keretében szintén számításba vett Rajna hozzá hasonlóan 2008-ban hagyta el a dunaújvárosiakat, majd lett 2009-től a Vasas alapembere.

A Dab.Docler kimondott célja, hogy az ob I és a Mol Liga mellett az osztrák másodosztályban (Nationalliga) is elinduljon, ennek érdekében folyamatosan zajlik a keret megerősítése. A közelmúltban Hüffner Adrián és Somogyi Balázs személyében két volt játékosukat már sikerült visszacsalogatniuk.

Legfrissebb hírek

Lewis-Skelly elképesztő teljesítményt nyújtott a Real Madrid ellen – statisztika

Bajnokok Ligája
21 perce

Bellingham: Örülhetünk, hogy megúsztuk hárommal

Bajnokok Ligája
48 perce

Pergel Andrej hét gólt lőtt a Király-kupában – körkép

Kézilabda
55 perce

Debrecenben lesz a Davis-kupa magyar–osztrák selejtezője

Tenisz
1 órája

Kós Hubert: Jó „agyonverni” a mezőnyt!

Úszás
1 órája

NHL-történelmet írt a Canucks

Amerikai sportok
1 órája

Öt nap alatt négy mérkőzés: cél az elitben maradás

Jégkorong
1 órája

Ezúttal nem bírt az OKC-vel a Lakers

Amerikai sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik