Labdarúgó NB II: Makón nyert a Vác, otthon a DVSC-DEAC

2011.06.05. 20:07
A labdarúgó NB II 29. fordulójában a Dunakanyar-Vác Rusvay Gergely és Tányéros Gergő találatának köszönhetően 2–1-re győzött Makón, míg a DVSC-DEAC Csorba Szabolcs góljával győzte le a Kazincbarcikát – a „kis Loki" gólszerzője később aztán piros lapot kapott.
LABDARÚGÓ NB II
KELETI CSOPORT, 29. FORDULÓ
MAKÓI FC–DUNAKANYAR-VÁC 1–2 (0–1)
Makó, 400 néző. Vezette: Erdős (Farkas B., Kovács P.)
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Tóth I., Magyar Gy., Potloka – Csamangó (Béres R., 61.), Puskás Cs., Podonyi (Krucsó, 82.) – Fülöp T., Varga R. – Faragó B. (Kószó, 72.). Vezetőedző: Kolozsvári János
VÁC: Sztankó – Hegedűs Cs., Tányéros G., Páles, Juhász B. – Albert Á. (Franyó, 82.), Rusvay, Farkas P. – Ivanovici, Fekete L. (Rob, 82.), Rábold (Victor, 74.). Vezetőedző: Szabados György
Gólszerző: Rusvay (11–esből, 0–1) a 17., Kószó (1–1) a 73., Tányéros G. (1–2) a 79. percben
Kolozsvári János: – Rendkívül gólképesek vagyunk, de sajnos, csak hátul. Az ellenfél gyorsabban, határozottabban játszott, megérdemelten nyert.
Szabados György: – Még élünk, remélünk, tíz körömmel küzdünk a dobogóért.
DVSC-DEAC–KAZINCBARCIKAI SC 1–0 (1–0)
Debrecen, 500 néző. Vezette: Lovas (Kormányos II G., Buzás)
DVSC II: Erdélyi – Bényei, Ludánszki, Szilágyi G., Burics – Mokánszki, Sigér, Lucas, Csorba – Etogo (Kovács G., 90.), Vinicius (Szécsi, 80.) Edző: Fórián Zsolt
KAZINCBARCIKA: Tarr – Nagy P. (Kovács Sz., 66.), Nyisalovits, Mészáros M., Tátrai (Binder, 76.) – Fehér B. – Lipusz, Kovács P., Müller, Vasas V. – Badalik (Horváth B., a szünetben). Vezetőedző: Szabó János
Gólszerző: Csorba (1–0) a 26., percben
Kiállítva: Csorba (második sárga lap után) a 72. percben
Fórián Zsolt: – Megint sok helyeztet alakítottunk ki, de egy kivételével ismételten elhibáztuk ezeket. Emiatt kis hiányérzetem van.
Szabó János: – Gyengébben játszottunk, mint a korábbi meccseinken, de így is rászolgáltunk volna az egy pontra.
1. DVTK 29 22 2 5 65–21 +44 68
2. Nyíregyháza Spartacus 29 18 6 5 65–21 +44 60
3. Mezőkövesd-Zsóry 29 18 5 6 43–19 +24 59
4. Dunakanyar-Vác 29 17 6 6 44–26 +18 57
5. MTK Budapest II 29 15 7 7 45–34 +11 52
6. Békéscsaba 1912 29 10 10 9 44–40 +4 40
7. Vecsési FC 29 10 8 11 35–31 +4 38
8. DVSC-DEAC 29 10 7 12 37–43 –6 37