NB II, Keleti csoport: hárommal nyert a Mezőkövesd és az MTK II is

2011.05.01. 19:33
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában a Mezőkövesd otthon 5–2-re ütötte ki a Ceglédet, míg az MTK II szintén hazai környezetben 3–0-s győzelmet aratott a Békéscsaba ellen.
NB II, KELETI CSOPORT
24. FORDULÓ
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–CEGLÉDI VSE 5–2 (4–0)
Mezőkövesd, 800 néző. Vezette: Erdős
MEZŐKÖVESD: Szántai – Lakatos B., Vámosi, Elek, Éles – Hegedűs T., Bagi, Sivák (Robson, 67.), Török (Bene, 62.) – Jeremiás, Husanik (Szabó V., 78.). Vezetőedző: Huszák Géza
CEGLÉD: Miski – Fekete, Kurucsai, Buzás (Mojzes, 52.), Juhász D. – Nagy T., Nagy L., Koncz, Nagy A. – Busa, Medgyesi . Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Hegedűs T. (1–0) a 8., Husanik (2–0) a 31., Husanik (3–0) a 32., Bagi (4–0) a 40., Nagy T. (4–1) a 70., Nagy A. (4–2) a 76., Jeremiás (5–2) a 84. percben
Huszák Géza: – A szünet után kissé ráültünk az első félidei pazar játékunkra, de győzelmünk nem forgott veszélyben.
Ványi Zsolt: – Az első félidőben asszisztáltunk a hazaiak gálájához. A második félidő már csak szépségtapasz volt a gyenge játékunkra.
MTK BUDAPEST II–BÉKÉSCSABA FRÜHWALD 1912 ELŐRE SE 3–0 (1–0)
Promontor utca, 100 néző. Vezette: Becséri D.
MTK II: Groppioni – Hajdú S., Kornis, Kálnoki-Kis, Forró – Gál A. (Kelemen D., a szünetben), Pölöskei Zs. (Szurkos, 80.) – Kákonyi (Frank, 54.), Nikházi, Szabó Á. – Eppel. Edző: Pölöskei Gábor
BÉKÉSCSABA: Szécsi – Juhász Gy., Csiszár, Makra, Horváth T. – Kállai – Pozsár, Simon A. (Sárkány, 80.), Sztrunga, Gajda (András, 70.) – Csák (Laurinyecz, 58.). Vezetőedző: Pásztor József
Gólszerző: Hajdú S. (1–0) a 23., Eppel (2–0) a 63., Nikházi (3–0) a 68. percben
Pölöskei Gábor: – Az egész mérkőzésen jól játszottunk, főként az első félidőben járattuk jól a labdát. Ilyen arányban is megérdemelt a győzelmünk.
Pásztor József: – Teljesen megérdemelt a hazai siker.