NB II Nyugati csoport: a Kaposvölgye fordított az SZTK ellen

2011.05.27. 20:09
A Kaposvölgye a szünetben még egygólos hátrányban volt, a második félidőben azonban fordított, és 2–1-re nyert a vendég Szigetszentmiklós ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 28. fordulójában.
NBII NYUGATI CSOPORT
28. FORDULÓ
KAPOSVÖLGYE VSC–SZTK-ERIMA 2–1 (0–1)
Nagyberki, 50 néző. Vezette: Botló (Gyűrűsi, Aradi)
KAPOSVÖLGYE: Héger – Varga Á., Szilasi, Burai, Székesi – Duba, Jámbor, Sevel (Sowunmi A., 63.), Andrejcsik 6 – Oszvári 5 (Fekete Á. –, 70.), Kovács I. 6. Vezetőedző: Nagy Tibor
SZIGETSZENTMIKLÓS: Tarczy – Csák K., Király A., Szamosszegi, Sallai – Somorjai, Béres F. (Csepregi, a szünetben), Pintér Z., Fekete Á. – Majoros (Varga Z., 63.), Bonifert. Vezetőedző: Várhidi Péter
Gólszerző: Csák K. (0–1) a 45., Sowunmi A. (1–1) a 65., Kovács I. (2–1) a 72. percben
Nagy Tibor: – Játékosaim különösen a második félidei bátrabb támadójátékuknak köszönhetik a győzelmet.
Várhidi Péter: – Csapatom szégyenletes teljesítményt nyújtott.