Stuttgart: Danilo nagyon pozitív benyomást tett a vezetőedzőre

Vágólapra másolva!
2011.12.01. 16:05
Címkék
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd támadója, Danilo pozitív benyomást tett próbajátéka során a VfB Stuttgart vezetőedzőjére, Bruno Labbadiára. A szakember a klub hivatalos honlapjának értékelte a brazil csatárt.

„Danilót már láttam játszani a Budapest Honvédban, azon a mérkőzésen két gólt szerzett. Különleges játékos, aki nagy erőbedobással futballozik. Gyors, elegáns, és technikailag is megfelelően képzett, de három edzés alapján még nem tudtuk megállapítani, hogy szükségünk van-e rá” – nyilatkozta Bruno Labbadia.

Danilo péntekig lesz próbajátékon a Stuttgartnál. A sváb együttes magyar válogatott középpályása, Hajnal Tamás kisebb izomproblémával küzd, és elővigyázatossági okokból kihagyta csapata mai edzését.

Legfrissebb hírek

Real Madrid: Mendy és Ceballos sem épül fel az Arsenal elleni BL-visszavágóra – sajtóhír

Bajnokok Ligája
1 perce

A szerbekkel játszik felkészülési mérkőzést a magyar soccaválogatott

Minden más foci
1 perce

Tóth nyert, vezetnek a mieink a görögök ellen a Billie Jean King-kupában

Tenisz
41 perce

A 2006-os BL-döntő megismétlődését jósolja az Opta szuperszámítógépe

Bajnokok Ligája
53 perce

Megvan, ki lesz a Fradihoz érkező dán kapitány utódja

Kézilabda
56 perce

Elekes pontért érkezett a birkózó Eb-re, bronzmeccses lehet

Birkózás
1 órája

Skót házidöntő és újabb Price-tornagyőzelem a PDC e heti pontszerző versenyein

Egyéb egyéni
1 órája

Megérte várnia a Fradinak Naby Keita játékára

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik