Primera División: a BL-re hajtó Sevilla simán nyert, Vadócz nem kezdett

2010.05.05. 21:57
A Sevilla magabiztos játékkal, 5–1-re megverte idegenben a Racing Santandert a Primera División 36. fordulójában. A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő andalúz együttes már a második percben vezetést szerzett, és a szünet utáni percekben már négy góllal vezetett.

Hiába szerzett gólt Vadócz Krisztián a Real Madrid ellen, a magyar válogatott középpályás nem kapott helyet az Osasuna Deportivo elleni kezdőcsapatában, csereként állt be a 73. percben. A pamplonai együttes egyébként 3–1-re győzött a hazai meccsen.

Az Atlético Madrid is 3–1-re nyert otthon: a Valladolidot verte meg, a Zaragoza 1–0-ra legyőzte az Espanyolt, míg a Bilbao ikszelt a Málagával.

PRIMERA DIVISIÓN
36. FORDULÓ
Atlético Madrid–Valladolid 3–1 (Juanito 43., Jurado 66., Forlán 73., ill. Sesma 77.)
Racing Santander–Sevilla 1–5 (Tchité 60., ill. Negredo 2., 88., Kanouté 21. – 11-esből, Navas 46., Capel 48.)
Zaragoza–Espanyol 1–0 (Colunga 78. – 11-esből)
Osasuna–Deportivo 3–1 (Camunas 11., Pandiani 24., Juanfran 32., ill. Riki 15.)
Athletic Bilbao–Málaga 1–1 (Toquero 4., ill. Duda 19.)