Tenisz: Arn Gréta két szettben nyert Katerina Bondarenko ellen

2012.04.24. 17:23
A stuttgarti WTA-torna első fordulójában Arn Gréta két szettben, 7:5, 6:3-ra győzött az ukrán Katerina Bondarenko ellen.

A magyar teniszezők egyesben ma három tornán is érdekeltek voltak. Először a fezi WTA-tornán Czink Melinda lépett pályára, de két szettben vereséget szenvedett a cseh Petra Cetkovskától. A folytatás azonban már remekül sikerült a mieinknek, köszönhetően előbb az ATP-torna főtábláján először szereplő Balázs Attila Lukás Lacko elleni bravúros sikerének, majd Arn Gréta Katerina Bondarenko elleni stuttgarti győzelmének.Először a fezi WTA-tornán Czink Melinda lépett pályára, de két szettben vereséget szenvedett a cseh Petra Cetkovskától. A folytatás azonban már remekül sikerült a mieinknek, köszönhetően előbb az ATP-torna főtábláján először szereplő Balázs Attila Lukás Lacko elleni bravúros sikerének, majd Arn Gréta Katerina Bondarenko elleni stuttgarti győzelmének.

Arn az első szettben már 5:3-as hátrányban volt a világranglistán nála 13 hellyel előrébb, a 62. helyen jegyzett ukránnal szemben, de innen fordított, és 7:5-tel behúzta a játszmát.

A magyar teniszezőnek a második szettben egyetlen brék is elég volt a mérkőzés megnyeréséhez, ugyanis a saját adogatójátékában nem hibázott, így 75 perc alatt 7:5, 6:3-ra megnyerte a meccset.