Kecskemét: szerb próbázó is ott volt az első edzésen

Vágólapra másolva!
2015.01.12. 17:02
Hétfő délután találkozott 2015-ben először a Kecskeméti TE NB I-es labdarúgócsapata, és Bekő Balázs le is vezényelte a keretnek az első edzést.

Az első hét, így az első tréning is a ráhangolódásé volt, a bemelegítés után főleg átmozgató jellegű, labdás és futógyakorlatokat végeztek a játékosok – tudósít a klub hivatalos honlapja.

Az évnyitón egyébként szinte mindenki megjelent, az utánpótlás-játékosok közül azonban még csak egy szűkebb mag kezdett a felnőttekkel, köztük a már az ősszel is néhány edzésbe bekapcsolódó Selyem Zsolttal, aki korát nézve az U17-es korosztályhoz tartozik, de az ősszel az U18-ban, majd a szezon hajrájában az U21-ben is bizonyíthatott.

A kölcsönjátékosok közül Botka Endre már visszatért a Honvédhoz, miután a kispestiek éltek visszarendelési opciójukkal.

Dominik Fótyik és Tomás Tujvel Kecskeméten kezdte meg a felkészülést, szerződésük a szezon végéig érvényes, utóbbi egy feltétel teljesülése esetén távozhat. Ha a Videoton olyan ajánlatot kap más csapattól, mely számára kedvező, akkor eladhatja az átigazolási időszakban a kapust a kölcsönszerződés értelmében.

Egyelőre csak az orvosi szobában volt jelenése Varga Róbertnek és Vladan Szavicsnak, akik még a szünet előtt szenvedtek sérülést, így ők külön készülnek, Csillag Dárius azonban térdműtéte után már teljes intenzitású munkát végezhet.

Csupán egyetlen játékos hiányzott hétfőn, ő is igazoltan. A togói Henritse Eninful este tér vissza Magyarországra, kedden azonban már ő is a többiekkel készülhet.

Stefan Radoja személyében egy próbázó is csatlakozott a csapathoz, a néhány nap múlva 25. születésnapját ünneplő szerb játékos védekező középpályás.

Pályafutása során az FK Novi Sad, legutóbb pedig az FK Bacska Palanka színeiben futballozott a szerb másodosztályban. Öccse, Nemanja a spanyol élvonalban szereplő Celta Vigo alapembere.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KECSKEMÉTI TE-NÉL
Érkezők: Kovács Dániel (szabadon igazolható)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Pölöskey Péter (Pécsi MFC, szabadon igazolható), Stefan Radoja (szerb, szabadon igazolható – próbajáték)
Távozók: Darko Pavicsevics (montenegrói, szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz:
Botka Endre (Bp. Honvéd)
Távozhatnak:
A KECSKEMÉTI TE TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Január 21., szerda (Szolnok): Szolnoki MÁV–KTE

Január 24., szombat: KTE–Puskás Akadémia 12.00
Január 28., szerda: KTE–Cegléd 11.00
Január 31., szombat: KTE–Békéscsaba 11.00
Február 3., kedd: KTE–Paks
Február 5., csütörtök: KTE–Szeged 12.00
Február 7., szombat: KTE–?
Február 12., csütörtök (Budapest): Ferencváros–KTE
Február 14., szombat: KTE–Szpartak Szubotica (Szabadka; szerbiai)
Február 21., szombat: KTE–?

 

Legfrissebb hírek

Reagált a DVSC az óvásra, a klub szerint Vajda Botond szerepeltetése minden szabálynak megfelelt

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 17:54

Jól halad Banó-Szabó Bence felépülése, ekkor csatlakozhat a csapatedzésekhez

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 22:21

Bajban a Kecskemét, a rivális Debrecen elvitte a 3 pontot a Széktói Stadionból

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 21:57

Ennyi fordulón át még sosem vezette az NB I-et a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 13:55

Bárány Donát: Kizárólag a győzelem elfogadható Kecskeméten

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 09:42

Szuhodovszki Soma: Ha olyan teljesítményt nyújtanék, amit Rossi elvár, akkor ott lennék a válogatottban

Magyar válogatott
2025.03.25. 19:26

A Lokomotiv Moszkva nem vásárolja meg Szevikjant az FTC-től – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.03.23. 10:32

NB II-es felkészülés: megverte az Aradot a Békéscsaba, a Kassától kikapott a Barcika

Labdarúgó NB II
2025.03.21. 22:37
Ezek is érdekelhetik