Serie A: a 93. percben szerzett góllal győzött a Verona

T. Z.T. Z.
2024.04.20. 22:45
Hellas Verona FC v Udinese Calcio - Serie A TIM
Ciancaphoto StudioA Verona nagy csatában szerezte meg az értékes három pontot (Fotó: Getty Images)
A Verona a 93. percben esett találattal 1–0-ra legyőzte az Udinesét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának szombat esti találkozóján.

A gól nélküli első félidő után a második játékrészben is nagyon kevés helyzetet alakítottak ki a csapatok, az utolsó percek azonban izgalmasan alakultak. A Verona a 88. percben kapufával jelezte, hogy szeretné otthon tartani a három pontot, majd a 93. percben gólt is szerzett: Diego Coppola egy szöglet után fejjel vette be az Udinese kapuját, kialakítva az 1–0-s végeredményt.

A mostani győzelemre nagy szüksége volt a Veronának, ennek köszönhetően ugyanis a két csapat helyet cserélt a táblázaton: a Verona feljött a 15. helyre, az Udinese pedig maradt a 17.

15.00: Torino–Frosinone (Tv: Sport2)
18.00: Salernitana–Fiorentina (Tv: Sport2)
20.45: Monza–Atalanta (Tv: Sport2)
HÉTFŐ
18.30: Roma–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Internazionale (Tv: Sport1)
PÉNTEKEN JÁTSZOTTÁK
Cagliari–Juventus 2–2 (Gaetano 30., Y. Mina 36. – mindkettő 11-esből, ill. Vlahovics 61., Dossena 87. – öngól)
Genoa–Lazio 0–1 (Luis Alberto 67.)