Anglia: totális trauma – 16 mp után véget ért a futballmeccs

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.08.30. 10:00
A futballtörténelem talán legrövidebb mérkőzését játszották Angliában. A ligarendszeren kívüli Norwich United és a Soham Town összecsapása mindössze 16 másodpercig tartott, majd félbeszakadt.

A találkozó legelején a meccs napján éppen 30. születésnapját ünneplő hátvéd, Andy Eastaugh egy fejpárbaj után eszméletét vesztve a földre zuhant. Azonnal kórházba szállították, majd a vizsgálatok után kiderült, hogy agyrázkódást szenvedett, de az agya nem károsodott.

Beszámolók szerint a két csapat játékosait annyira sokkolta a jelenet, hogy képtelenek voltak folytatni a mérkőzést, ezért az félbeszakadt.

„Senki sem akarta folytatni egy ilyen traumatikus élmény után” – nyilatkozta a Soham Town elnöke, Stuart Hamilton a BBC-nek.

A Norwich United Twitter-oldala arról számolt be, hogy a sérülést szenvedő Eastaugh, miután a kórházban elmesélték neki, mi történt, csak annyit kérdezett: „Megnyertem a fejpárbajt?

Legfrissebb hírek

Szoboszlait a The Guardian is ünnepli, kevesen kaptak nála jobb értékelést

Angol labdarúgás
5 perce

Először bajnok magyar játékos a Premier League-ben – íme, az eddig győztes nemzetek

Angol labdarúgás
15 órája

Vasárnap este bajnoki aranyérmet ünnepelhet Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:55

Édesapja elárulta, mi igaz a Szoboszlai Dominikról szóló „városi legendákból”

Angol labdarúgás
2025.04.25. 22:31

Balogh Botondéktól érkező kapussal helyettesítené Onanát az MU

Angol labdarúgás
2025.04.25. 15:58

„Még van tennivalónk” – Arne Slot nem készül a bajnokavatásra

Angol labdarúgás
2025.04.25. 12:03

Tizenhárom év után az idény végén távozik a Leicester City legendás gólgyárosa – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.04.24. 13:40

Csak ikszelt az Arsenal, de a Liverpool még így sem bajnok

Angol labdarúgás
2025.04.23. 22:57
Ezek is érdekelhetik