Arsenal: Wenger cáfolja, hogy a PSG-nél folytatná

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2017.03.21. 21:52
Arsene Wenger, az Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere cáfolta azokat az Angliában megjelent híreket, melyek szerint a Paris Saint-Germain felkérte edzőnek.

A londoni csapatot 1996 óta irányító, ám az utóbbi időben élesen kritizált szakember kedden egy televíziós interjúban jelentette ki, nincs alapja annak, hogy a párizsiak kétéves szerződést kínáltak neki.

A francia tréner szerződése a mostani szezon végén lejár az Arsenalnál. Wenger a múlt héten elárulta, már meghozta döntését arról, marad-e az együttesnél, s a közeli jövőben bejelenti majd, hogyan határozott.

Az Arsenal az utóbbi hetekben nagyon gyengén teljesít, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében 10–2-es összesítéssel búcsúztatta a csapatot a Bayern München, míg a Premier League-ben legutóbbi öt meccséből négyet elveszített és visszacsúszott a hatodik helyre a tabellán. Wengert így már a szurkolók is egyre élesebben bírálják, s távozását követelik.

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
17 órája

„Remontada lefordítva: vereség a Bernabéuban” – mémválogatás a Real Madrid búcsújáról

Minden más foci
19 órája

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
19 órája

„Egy dolog nem fordítani, egy másik dolog meg sem próbálni” – nemzetközi sajtóvisszhang a Real Madrid kiesése után

Bajnokok Ligája
21 órája

„Tisztelet jár ennek a csapatnak” – Jorge Valdano a Real Madrid BL-kiesése után

Bajnokok Ligája
21 órája

Müller utolsó müncheni BL-mérkőzésén beérte Messit; Viníciús Júnior a legeredményesebb madridi brazil

Bajnokok Ligája
21 órája

Lucas Vázquez: Az Arsenal védekezni jött, az első félidőben gyakorlatilag semmit sem csináltak

Bajnokok Ligája
Tegnap, 7:15

Courtois: Most nincs olyan tipikus csatárunk, mint Joselu

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:27
Ezek is érdekelhetik