Arsenal: Koscielny a karrierje végéig kezelést igényel

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2017.05.16. 18:28
Achilles-ín-sérülése miatt pályafutása végéig rendszeres „karbantartást” igényel a bokája Laurent Koscielnynek, az Arsenal labdarúgójának.

A 31 éves középső védő a Sky Sports csatornán úgy nyilatkozott, hogy minden reggel el kell végeznie egy gyakorlatsort.

„Ha ez megvan, akkor minden rendben – mondta, hozzátéve, hogy amikor sűrű a program és a mérkőzések háromnaponta követik egymást, akadnak nehézségei. – Időnként szükség van pihentetésre, hogy rendbe jöjjön az Achillesem” – fűzte hozzá.

A francia válogatott futballista április elején, a Manchester Cityvel vívott összecsapáson sérült meg.

Koscielny közölte: kész kihagyni a Sunderland elleni, esti Premier League-mérkőzést, hogy az utolsó feladatokra ismét bevethető legyen.

Az Arsenal – amelynek két bajnoki találkozója van hátra – az ötödik helyen áll a PL-ben, és még van esélye arra, hogy Bajnokok Ligája-indulást érő helyen végezzen, emellett hazai kupadöntőt játszik jövő szombaton a bajnok Chelsea-vel.

 

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
6 órája

„Remontada lefordítva: vereség a Bernabéuban” – mémválogatás a Real Madrid búcsújáról

Minden más foci
7 órája

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
8 órája

„Egy dolog nem fordítani, egy másik dolog meg sem próbálni” – nemzetközi sajtóvisszhang a Real Madrid kiesése után

Bajnokok Ligája
10 órája

„Tisztelet jár ennek a csapatnak” – Jorge Valdano a Real Madrid BL-kiesése után

Bajnokok Ligája
10 órája

Müller utolsó müncheni BL-mérkőzésén beérte Messit; Viníciús Júnior a legeredményesebb madridi brazil

Bajnokok Ligája
10 órája

Lucas Vázquez: Az Arsenal védekezni jött, az első félidőben gyakorlatilag semmit sem csináltak

Bajnokok Ligája
15 órája

Courtois: Most nincs olyan tipikus csatárunk, mint Joselu

Bajnokok Ligája
21 órája
Ezek is érdekelhetik