PL: megműtik az Arsenal védőjét, vége az idényének

M. D.M. D.
Vágólapra másolva!
2022.04.05. 16:28
null
Kieran Tierney (jobbra) kiesése érzékenyen érintheti az Arsenalt (Fotó: AFP)
A The Athletic információi szerint Kieran Tierney, az Arsenal labdarúgója térdsérülés miatt ebben az idényben már nem léphet pályára. A londoni klub a hivatalos honlapján megerősítette, a skót válogatott balhátvédre műtét vár.

 

A 24 éves játékos sérülten tért vissza Londonba a skót válogatottól, ezért már az Arsenal hétfői, Crystal Palace elleni bajnoki mérkőzésén sem játszhatott. Mikel Arteta, az „ágyúsok” menedzsere a találkozó előtt azt mondta, „nem néz ki jól” Tierney sérülése.

A The Athletic úgy értesült, a balhátvéd sérülése olyannyira súlyos, hogy még a héten megműtik, és ebben az idényben valószínűleg már nem is térhet vissza a pályára, sőt az sem biztos, hogy a skót válogatott júniusi, Ukrajna elleni világbajnoki pótselejtezőjére felépül.

Az Arsenal kedd délután a hivatalos honlapján megerősítette, hogy Tierney a napokban kés alá fekszik, mint ahogy azt is, hogy tavasszal minden bizonnyal már nem játszhat.

Tierney a mostani szezonban összesen 25 meccsen szerepelt az Arsenalban, sérülését megelőzően sorozatban 14 alkalommal volt a londoniak kezdőcsapatának tagja a Premier League-ben.

Legfrissebb hírek

Fotó: „Szép volt, Kapitány!” – Orbán Viktor gratulált Szoboszlai Dominiknak

Angol labdarúgás
10 órája

Szoboszlai úgy lett bajnok, hogy olyat tett, amit 2021 óta senki Liverpoolban

Angol labdarúgás
11 órája

Videó: így reagált Szoboszlai Dominik a közösségi médiában a bajnoki cím után

Angol labdarúgás
11 órája

„A Bajnokok Ligája a következő cél” – Szoboszlai Dominik a PL megnyerése után

Angol labdarúgás
12 órája

Így ünnepelte a Liverpool a bajnoki címet – képek

Angol labdarúgás
12 órája

Szoboszlai Zsolt: Dominikot a maximalizmusa vitte előre, a kihagyott helyzete őt is bosszantja, nem csak engem

Angol labdarúgás
12 órája

Szoboszlai arannyal záruló bajnoki idénye – a menetelés képekben

Angol labdarúgás
12 órája

Esterházy Mátyás: Szoboszlai sikerével a magyar labdarúgás még magasabb polcra került

Angol labdarúgás
13 órája
Ezek is érdekelhetik