Manchester City: Tévezt két hétre eltiltották, nem edzhet a csapattal

Vágólapra másolva!
2011.09.29. 00:28
Címkék
A Manchester City a hivatalos honlapján hozta nyilvánosságra, hogy a vezetőség két hétig eltiltotta Carlos Tévezt az első csapat edzései és a mérkőzéseken való részvétel alól.

Mint ismert, Roberto Mancini menedzser a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés után úgy nyilatkozott, Tévez csereként megtagadta a pályára lépést az összecsapáson, az argentin támadó ugyanakkor később cáfolta, hogy itt történt volna.

A Manchester City közleménye kihangsúlyozza, teljes felülvizsgálatot rendeltek el az ügyben, amelyben megvizsgálják Tévez viselkedését. A játékos a döntéshozatalig nem vehet részt a csapat edzésein és a mérkőzéseken.

A Manchester City közleménye kihangsúlyozza, teljes felülvizsgálatot rendeltek el az ügyben, amelyben megvizsgálják Tévez viselkedését. A játékos a döntéshozatalig nem vehet részt a csapat edzésein és a mérkőzéseken.

Az előzményekről itt olvashat!

Pablo Zabaleta és Sergio Agüero véleménye itt olvasható.

Legfrissebb hírek

Az agyrázkódást szenvedő Gulácsi Pétert kiengedték a kórházból

Német labdarúgás
3 perce

NB I: Fehérvár FC–MTK Budapest

Labdarúgó NB I
12 perce

El Maestro: Valami egészen különlegeset láttunk szombaton – edzői értékelések

Labdarúgó NB I
30 perce

„Nem én vagyok a hős” – a 98. percben győztes gólt szerző Raphinha

Spanyol labdarúgás
30 perce

30 főre szűkült a vb-re készülő magyar férfi jégkorong-válogatott kerete

Jégkorong
1 órája

A cseréikben mindig bízhatnak a zöld-fehérek

Labdarúgó NB I
1 órája

Nem bírtuk tartani a lépést a görögökkel, ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott a világkupán

Vízilabda
2 órája

NHL: a Colorado idegenben, a Winnipeg hazai pályán ütött öt gólt a rájátszás első körében

Amerikai sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik