PL: a Bournemouth edzője szerint értékes lesz Kerkez a csapatnak

S. B.S. B.
Vágólapra másolva!
2023.08.15. 21:37
null
Kerkez jó benyomást tett az első meccsén (Fotó: bournemouthecho.uk)
Mint arról beszámoltunk, Kerkez Milos nemcsak végigjátszotta élete első Premier League-meccsét, hanem őt is választották meg a mérkőzés legjobbjának. A találkozó után az AFC Bournemouth menedzsere, Andoni Iraola beszélt a fiatal magyar teljesítményéről és jövőjéről.

 

„Milos nagyon fiatal, csak 19 éves, mégis látszik, hogy tapasztalt – vélekedett a magyar válogatott védőről Iraola. – Nagyon jó a hozzáállása, s hajlandó fejleszteni magát. Edzésről edzésre jobban teljesít, úgy gondolom, a jövőben nagyon értékes lesz számunkra.”

A tréner Kerkez West Ham elleni 1–1-re végződő mérkőzésen nyújtott játékáról is pozitív véleményt fogalmazott meg.

„Nem hátrál meg, bátor a párharcokban. Jól cselez, és okosan hoz döntéseket a pálya hátsó harmadában. Kicsit néha még óvatos, és fejlődnie kell a befejezőképességének, de ezzel ő is tisztában van, folyamatosan csiszolja” – mondta Iraola.

Legfrissebb hírek

A városi derbin léphet közelebb a bajnoki címhez a Liverpool

Angol labdarúgás
26 perce

Elanga pazar szólójával győzte le az MU-t a Forest, góllal tért vissza Bukayo Saka az Arsenalba

Angol labdarúgás
9 órája

PL: bejelentették, mikor érkezik a félautomata lesrendszer

Angol labdarúgás
14 órája

Várhatóan rekordszámú néző előtt játszhatnak az Evertonnal Szoboszlaiék

Angol labdarúgás
15 órája

Ennyit kér Kerkez Milosért a Bournemouth – sajtóhír

Légiósok
Tegnap, 8:32

Erling Haaland az idényhajrá nagy részét kihagyja – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.03.31. 22:18

Válogatott játékosát adhatja Kerkez Milosért a Liverpool a Bournemouthnak – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.29. 15:08

A City kabalafigurájának megtestesítője szerint Erling Haaland bántalmazta őt, ezért panaszt tett a rendőrségen

Angol labdarúgás
2025.03.29. 13:30
Ezek is érdekelhetik